50 Cent “Hip Hop Siyah Müziği” Ama Jay Z Eminem İle Karşılaştırılamaz

“Bazı insanlar için” 50 Cent diyor “Siyah sanatçıların onlardan daha iyi yapan Beyaz sanatçı oldugunu kabul etmeleri zor geliyor”.

50 Cent,Eminem’in onun en iyi arkadaşlarından biri olduğunu ve Detroit’li rapper’ın yetenegi bazı insanları rahatsız yaptığını söyledi.

“Hip Hop siyah müzigi,sorgulamadan,ve ne yazık ki bazı insanlar için,Siyah sanatçılardan daha iyi yapan Beyaz sanatçı olduğunu kabul etmeleri zor” 50 Cent Music Choice ile bir röportajı sırasında söyledi “Bu ne olduğudur,Sizin kim olsun en iyi siyah sanatçı olduğunu düşündüğünüz ve yüz-yüze Em ile bir odada dursaydı o [adam] canlı yemek olacaktır.Şimdi sen onları kendilerine hazırlamış olsaydın,ne olursa olsun onlar savaşa gelip kendilerini hazırlamak zorunda kalacak yolu…Ben Eminem’in kazanacağına,her şeyine bahse girerim” dedi.

50 Cent,Eminem’in Jay Z’yi aştığını söylüyor ve iki kere çünkü iş taahhütlerin’de 2010’da konserlerde eşleştirilmiş olduğunu söyledi.

Jay Z’yi kastederek 50 Cent diyor “Bu Live Nation’un nedenidir [Jay Z]  Live Nation kariyeri ile sattı,” 2008 yılında imazalanan Live Nation ile 150 milyon dolar bildirdi,”Onlar yeterince sıcak kalması lazım paralarını almalarını sağlayan onun Beyonce ile olan ilişkisi ve Alicia ile yaptığı kayıta bağlı daha fazla ivme vardı çünkü onlar bir aradaydı.Bu mantıklı,bu anlamda,Detroit/New York gösteri yapar,iş,mantıklı,çünkü Em ondan 60 milyon albüm daha fazla sattı.Bunları birlikte eşitmiş gibi nasıl kıyaslayabilirsiniz?,Benim bu [şeyler] ile ilğili sesim kulağınıza nefret ediyormuşum gibi gelebilir fakat bu umrumda değil.

Haziran ayında, 50 Cent Bravo’s Watch What Happens Live’un bir bölümüne çıktı,o olduğunu düşündüğü kişi sorulduğunda 50 Cent, Jay Z’yi kastederek “Tüm zamanların en abartılan Hip Hop yıldızı” dedi.

Onun cevaben,50 Cent referans olarak olasılıkla Jay Z’nin versesinin Kanye West’in “So Appalled.” adlı şarkısında,Jay diyor “Ben favori en nefret edilenim,Ama yerine fazla abartılan (overrated bkn: abartılan demek ve gözünde büyütmek ve gereğinden fazla değer vermek anlamalarınada geliyor) olurdu?” sözünü hatırlatıyor.

http://www.complex.com/tv/shows/dx-daily/50-cent-has-top-rap-album-on-billboard-200-ti-to-azealia-banks-leave-me-alone-50-cent-plays-f-marry-kill#ooid=hoYXRjbjplJo1zBCgwIuBEryNoZnOK8I

Kaynak: HipHopDX

NOT: Özel NEWHİPHOPMİXTAPE haberidir,tarafımca çevirilmiştir,haberi Alıntı Yapan Kişiler Kaynağını Belirtmelidir.

Çeviri/Haber: TC Sinan Ateş/Shadyy313

About Shadyy313

Eminem Legend ya da (Eminem Türkiye) olarak bilinen Fan Sitesinin ve NewHipHopMixtape sitesinin Kurucusu.
Bu yazı Yeni Haberler içinde yayınlandı ve , , , , , , , , , olarak etiketlendi. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s