50 Cent’in “Eminem Hip Hop değilse,ben olduğumu sanmıyorum” Dediği Özel Röportajın Detayları

10570515_10152295231127006_5773042510417469612_n

En az 4 konulu G-Unit’in Shade 45 Özel görüşmesi

İşte G-Unit’in bir düzine yaklaşan şarkıları var,Shade 45 onların yaklaşan barışma ve birleşmeleri ile doğrudan 50 Cent ve G-Unit ile buluştu.

 50 Cent ve G-Unit’in  Shade 45 ile yaptığı özel hip-hop röportajı, Shade 45 stüdyolarında MTV’den  Rob Markman onların yaklaşan müzik çalışmalarının önizlemesi G-unit ile özel bir röportaj ve dinleme oturumuna ev sahipliği yaptı.Görüşme  Shade 45’da saat 10:00,Pazartesi 25 Ağustos’da yayınlandı,Rob’un röportajında  50 Cent, Tony Yayo, Lloyd Banks, Kidd Kidd ve Young Buck yer alıyor ve yayınlanmış parçaları dahil bir düzine yeni G-unit şarkısı bulunuyor.

Çarşamba günkü grup oturumu yıllardan beri tam grubu ile ilk söyleşisi oldu,G-unit Summer Jam etkinliğinde eski ve kavgalı üyesi ve arkadaşları ile tekrar birleşip,barışması ve etkinlikte canlı performans sergilemeleri ile yeni müzikal sürümlerini aynı gün yayınlamalarına hayranların tepkisi göz önüne alındığında (“Nah I’m Talkin’ Bout”  4 milyon kombine YouTube izleyicisi) iyi bir dönüş yaptılar.

“G-mixing” tarafından Hit-Boy’un “Grindin’ My Whole Life” Drake’in “0 to 100,” 50 Cent, Tony Yayo, Lloyd Banks, Young Buck ve Kidd Kidd yeni viral malzemeyle akımı tutmuş,ekip  “Ahh Shit” için sayısız stüdyo oturumları sırasında Michael Brown ve Ferguson,Missouri  protestoları sırasında CNN izlerken üzerinde kapsamlı olarak konuşurken ani bir karar teşvik etti dediler,G-Unit, Mike Brown & Eric Gardner. için kamu davalarına değinen,silahsız bir siyahinin polis tarafından öldürülmesine tepki olarak yaptılar bu şarkıyı,50’di bizzat Drake’e ulaşarak şarkılarının orjinal beat’i üzerinde bazı değişiklikler için ricada bulundu,Havoc prodüktörlüğündeki “Watch Me” ve “Changes,” şarkılarıda dahil.,50 özellikle Dr Dre ile yaptığı ilişkilerinde adresi olarak,Jimmy Iovine ve nasıl kulaklık satışı ilişkiyi zedelediğini,parçada onun eski avukatı Chris Lighty dahil detaylandırma bulunuyor,diğer çarpıcı şarkılar şöyle;“I Don’t Fuck With You,” “Digital Scale,” “Dead A Pussy Nigga,” “The Plug,” “Big Body Benz” and “Ease Up.”

G-unit lideri röportajında son zamanlardaki Jay-Z’nin açıklamalarına gelince,Eminem Hip Hop değilse,ben olduğumu sanmıyorum” dedi 50 Cent ,50 ekledi Shady/Aftermath zamanları günün diğer önemli konusu Dr Dre ile olan,50’ye göre Dr. Dre onun Get Rich or Die Tryin’ albümündeki  şarkı “Heat.” 500 kere kendi dahil aynı satırları söyletmiş,parça Busta Rhymes, Rakim ve başkalarına teklif edilmiş ama sonunda onun almasıyla sona ermiş.

Kaynak: HipHopDx

NOT: Özel NEWHİPHOPMİXTAPE haberidir,tarafımca çevirilmiştir,haberi Alıntı Yapan Kişiler Kaynağını Belirtmelidir.

Çeviri/Haber: TC Sinan Ateş/Shadyy313

 

 

 

 

About Shadyy313

Eminem Legend ya da (Eminem Türkiye) olarak bilinen Fan Sitesinin ve NewHipHopMixtape sitesinin Kurucusu.
Bu yazı Yeni Haberler içinde yayınlandı ve , , , , , , , , olarak etiketlendi. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s